infocentre

  פרטיכם התקבלו.

  אחד הסוכנים יחזור אליכם בהקדם.

  דברו איתנו
  סגור ×

  דברו איתנו

  בתי חולים בתאילנד

  dental clinics | dental clinic | dental implants | dental treatment | dental implants | dental clinic | dental tourism | smile makeover | thai baht | few dental center | chiang mai university

  תאילנד היא גם אחד היעדים המובילים לתיירות רפואית באסיה. מניתוחים קוסמטיים ואורטופדיים ועד לטיפולי שיניים גדולים, רבים בוחרים בתאילנד לקבלת טיפול ושירותים ברמה עולמית במחירים נוחים יותר. בנוסף, אם חלילה במהלך החופשה תצטרכו לבקר בבית חולים, טוב לדעת שיטפלו בכם היטב ברוב בתי החולים בתאילנד.

  בתי חולים בתאילנד: האם לתאילנד יש מערכת בריאות טובה?

  מאז הצגת שירותי הבריאות האזרחיים בשנת 2001, תאילנד עשתה צעדים משמעותיים בפיתוח מערכת בריאות שהצליחה לכסות 98% מהאוכלוסייה עם שירותי בריאות במחירים סבירים בתוך 10 שנים. תאילנד מוכרת ברחבי העולם בזכות איכות שירותי הבריאות שלה, והיא מדורגת כאחת המדינות הראשונות באסיה, מאחורי טייוואן, דרום קוריאה ויפן.

  עבור מטיילים המבקרים בתאילנד, שירותי בריאות חינם אינם זמינים, לכן חשוב לנסוע עם ביטוח נסיעות אשר יכסה את עלות הטיפול. לתאילנד יש מערכת ביטוח בריאות לאומית, הנקראת ה-Universal Coverage Scheme (UCS) המספקת שירותי בריאות ציבוריים בחינם דרך משרד בריאות הציבור לאזרחים תאילנדים. גולים העובדים בתאילנד מכוסים על ידי UCS ותרומתם לתכנית מנוכה ממשכורתם. 

  חיסוני נסיעות זמינים בבתי חולים רבים ברחבי תאילנד. מכון ״הזיכרון של המלכה סאובהה״ בבנגקוק הוא בחירה פופולרית עבור מטיילים שצריכים להשלים חיסונים, המציע מתקנים נקיים ומודרניים, רופאים דוברי אנגלית וחיסונים במחיר סביר.

  בתי חולים בבנגקוק- פרטי

  בבנגקוק יש מספר בתי חולים ברמה גבוהה המציעים טיפול רפואי ברמה עולמית. אלה כוללים:

  בית החולים הבינלאומי בומרונגרד-

  – בית חולים ומרכז רפואי מוסמך בינלאומי עם מספר התמחויות וצוות מנוסה. לא רק שזהו בית החולים הגדול בתאילנד אלא בית החולים הפרטי הגדול ביותר בדרום מזרח אסיה.

  בית חולים סיקרין-

  -מומחים בעלי הכשרה גבוהה, שירותים ברמה עולמית וטכנולוגיה רפואית מתקדמת.

  בית החולים Vejthani-

  -הוא בית החולים הטוב ביותר לטיפולים הקשורים באורטופדיה ומפרקים.

  בית החולים הבינלאומי יאנהי- 

  -אחד מהמרכזים הרפואיים המכובדים ביותר באסיה.

  בית החולים Samitivej Sukhumvit

  -ספקית מובילה של שירותי בריאות בתאילנד ובדרום מזרח אסיה עם מגוון מקיף של מתקנים ושירותים – טיפולי קוסמטיקה מצויינים

  בית החולים הבינלאומי בנגקוק-

  – מתקנים מהשורה הראשונה, מומחיות מובילה בטכנולוגיה רפואית, עם מרכזים רפואיים מומחים, לרבות המרכז הנוירולוגי ובית החולים לסרטן.

  בבנגקוק, רשימות ההמתנה אינן ארוכות ומפרכות. לרוב, בדיקות גופניות יכולות להיעשות באותו יום עם האשפוז בבית החולים וניתוח יכול להיעשות תוך 3 ימים בלבד. 

  מרפאות השיניים הטובות ביותר בתאילנד

  תאילנד הפכה לשם עולמי לטיפולי שיניים זולים ואיכותיים המגיעים לסטנדרטים עולמיים בשני העשורים האחרונים. תיירות רפואית היא ענף משגשג בתאילנד, ותיירות טיפולי השיניים תרמה מהווה סיבה משמעותית לכך. בין הטיפולים הרגילים המבוקשים על ידי מטופלים בינלאומיים הם השתלות שיניים, טיפולי שורש, ציפוי חרסינה, טיפול שיניים בלייזר, מהפך לחייך (כמו Sea Smile Dtal Klinic ), השתלות שיניים בפה, החלפת שיניים חסרות ועוד.

  בבנגקוק וצ’אנג מאי הם ייעדים עיקיים לאלו המבקשים לקבל טיפול שיניים בתאילנד. בהן יש שפע של מרפאות שיניים ברמות הטובות ביותר. ברוב מרפאות השיניים יש אחיות רשומות וגם צוות שירות לקוחות. בטיחות המטופל מובטחת עם מערכת ניהול איכות בכל מרכז רפואת שיניים. רופאי שיניים תאילנדים הם רופאי שיניים מנוסים שהם ברובם רופאי שיניים בעלי הכשרה בינלאומית, מומחים ברפואת שיניים ללא כאבים, רפואת שיניים להרגעה IV, רפואת שיניים בשינה ומבצעים סריקת ct לפני כל הליך, ובכך מקלים או מבטלים לחלוטין כל חרדה דנטלית. זו הסיבה שה-Joint Commission International, ארגון בינלאומי לרפואת שיניים הכיר במצוינותם של רופאי השיניים בתאילנד.

  חלק מהמרכזים המוכרים באופן בינלאומי על ידי ה-Joint Commission International, איגוד שיניים בינלאומי/קבוצת שיניים לטיפול שיניים עם מספר לא מבוטל של מטופלים בינלאומיים הם מומחי השיניים הבאים במרפאות שיניים תאילנדיות, שרובם מאוישים על ידי רופא בינלאומי בצוות:

  • מרפאת שיניים Sea Smile
  • המרכז הבינלאומי לרפואת שיניים
  • המרכז הבינלאומי לרפואת שיניים בנגקוק
  • מרפאת שיניים סמייל

  מרפאות שיניים מובילות בבנגקוק


  אלה כמה ממרפאות השיניים הפופולריות ביותר עבור זרים בתאילנד, בנגקוק:

  מרפאת שיניים Sea Smile- בית החולים הבינלאומי לרפואת שיניים בנגקוק – הם מציעים שירותי רפואת שיניים כללית ושירותי מומחים, כולל השתלות שיניים, רפואת שיניים קו סאמטית, יישור שיניים, ניתוחי פה ותותבות.

  Thantakit International Dental Center- המרפאה הוותיקה ביותר בבנגקוק שהוקמה בשנת 1945 ומציעה השתלות שיניים, רפואת שיניים קו סאמטית, הסרת כספית בטוחה, ניקוי זרימת אוויר, טיפול שורש, עקירת שן בינה, הקצעת שורשים/ניקוי עמוק, טיפול חניכיים ויישור שיניים

  מרפאת השיניים בנגקוק סמייל- בנתה מוניטין חזק ויש לה 8 מקומות. השירותים המוצעים כוללים השתלות שיניים, שתלים בהעמסה מיידית, מהפך לחיוך, ציפוי, הלבנת שיניים בלייזר והלבנת שיניים ביתית.

  ד”ר סוניל מרכז שיניים בינלאומי- ד”ר סוניל הוא פרוסטודנט בעל ניסיון של 30 שנה המתמחה בשיבוץ, גשרים, ציפוי וכתרים. הוא מוביל צוות מומחים במגוון שלם של שירותי רפואת שיניים.

  בתי חולים ממשלתיים

  רוב בתי החולים הממשלתיים בתאילנד מופעלים תחת משרד בריאות הציבור והם שם כדי לספק טיפול רפואי בעלות נמוכה לאזרחים תאילנדים. צפו שיהיו עמוסים בזמני המתנה ארוכים. שירות לקוחות אינו בראש סדר העדיפויות אשר עומד בניגוד ישיר לרמת שירות לקוחות 5 כוכבים שתקבלו בבית חולים פרטי, אולם הרופאים והמומחים הינם בעלי הכשרה טובה.

  בחלק מבתי החולים הממשלתיים יש מרפאות מיוחדות המכונות מרפאות פרימיום. הם גרסה משודרגת של בית חולים ממשלתי אך מספקים שירותים רפואיים בהמתנה קצרה יותר.


  שאלות נפוצות

  האם בתי החולים בתאילנד טובים?

  הטיפול הרפואי בבתי החולים בבנגקוק עולה בקנה אחד עם הסטנדרטים המערביים, אם לא אפילו טוב יותר בחלק מבתי החולים הפרטיים. רבים מהרופאים המומחים התאילנדים הוכשרו במדינות העולם הראשון והכישורים והמומחיות שלהם נמצאים בסטנדרטים גבוהים.

  האם תאילנד טובה לטיפולי שיניים?

  בהחלט!
  תאילנד היא בחירה מצוינת לעבור טיפול שיניים בגלל העלויות הנמוכות יחסית והאיכות הגבוהה של שירותי השיניים. 
  המחיר של הטיפול כולל, גם טיפול מעקב.

  לא רק שטיפולי השיניים זולים יותר בתאילנד, אלא שהם גם מהירים יותר. 
  אין כמעט זמן המתנה במרפאות תאילנדיות או במרכזי שיניים, בין אם להלבנת שיניים רגילה או סתימות שיניים והליכים מסובכים כמו טיפול שורש או השתלת שיניים. 
  לבית חולים לרפואת שיניים ולרוב מרכזי השיניים יש מעבדת שיניים במרפאה, כך שתוכל לקבל את הבדיקות באותו יום או יומיים.

  טיפול שיניים מקיף. 
  בית חולים לרפואת שיניים או רוב מרכזי השיניים מציעים מגוון רחב של שירותי השתלות שיניים, מלבד טיפולי שורש ומילוי פשוט. 
  באשר לרפואת שיניים קוסמטית, ניתן למצוא הכל- מהלבנת שיניים לעיצוב חיוך דיגיטלי ועד לציפוי פנטסטי. 

  יש כל כך הרבה רופאי שיניים ומרפאות שיניים מורשות בתאילנד. 
  אפילו בערים הקטנות יותר או באזורים הכפריים ניתן למצוא בית חולים לטיפולי שיניים או בית חולים עם לפחות רופא שיניים אחד.
  ומספר לא מבוטל של רופאי שיניים בתאילנד הוכשרו בחו”ל.

  כמה עולה טיפול שיניים בתאילנד?

  עלות טיפולי שיניים בתאילנד נמוכה בכ-60% מאשר במדינות מערביות. לדוגמה, טיפול השתלת שיניים נרחב עם כתר יעלה בסביבות $2200 בתאילנד ו-$5000 ו-$5500 בארה”ב.

  מה שמו של בית החולים הגדול בתאילנד?

  בית החולים הבינלאומי Bumrungrad הוא לא רק בית החולים הגדול בתאילנד אלא בית החולים הפרטי הגדול ביותר בדרום מזרח אסיה.

  כמה עולה לראות רופא בתאילנד?

  עבור תור לרופא משפחה, זה יכול לנוע בין 500 ל-1000 THB ועד 1,500 THB בבית חולים יוקרתי. עלויות תרופות הן נוספות.

  האם שירותי בריאות יקרים בתאילנד?

  בהשוואה למדינות העולם הראשון, עלות הטיפול בתאילנד נמוכה יותר אך איכות הטיפול זהה לזו שהיית מקבל במדינת הולדתך.

  כמה בתי חולים יש בתאילנד?

  ישנם כ-370 בתי חולים פרטיים רשומים ויש יותר מ-1000 בתי חולים ציבוריים או ממשלתיים הפועלים בתאילנד, המציעים הכל, החל משירותי חירום, לטיפול באשפוז ואשפוז חוץ, וניתוח.

  האם בתי חולים חייבים לטפל בכם ללא ביטוח?

  ניתן לטפל בכל התיירים ללא ביטוח נסיעות בבית חולים ציבורי בתאילנד, אך לא כל הטיפולים יהיו בחינם. אם יידרש תשלום כלשהו, צוות בית החולים יודיע למטופל על כל הוצאה וידון כיצד ייסדר החשבון.

  מרכז מידע

  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  ישנן מוניות ידידותיות לכיסא גלגלים והחדשות הטובות הן שלאטרקציות מקומיות רבות בעיר יש גישה לכיסא גלגלים.
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בינלאומיים בתאילנד תאילנד היא יעד תיירותי פופולרי, המושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. ישנם 11 שדות תעופה לטיסות בינלאומיות בתאילנד: צ’יאנג מאי, קוסמוי, סוראט תאני, אודון תאני, האט יאי, צ’יאנג ראי, קראבי, או-טפאו, פוקט וכמובן בבנגקוק שני שדות התעופה הגדולים סוברנבומי ודון מואנג. בין כל השדות האלה, נזכיר פה כמה מהשמושיים ביותר לתיירים, […]
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד תאילנד היא מדינה בטוחה ומסבירת פנים, עם זאת, תיירים הנוסעים לתאילנד חווים לעתים קרובות תקלות בנסיעותיהם בתאילנד, במיוחד כאשר מתרחשות שתייה, מסיבות, רכיבה על אופנוע, רכיבה על קטנועים ופעילויות אחרות בסיכון גבוה. כאשר חושבים על ביטוח נסיעות לתאילנד לפני היציאה לטיול, הכרחי לבדוק הצעות מחיר ותוכניות ביטוח נסיעות שנוסח הפוליסה של הכיסוי […]
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד תאילנד היא גם אחד היעדים המובילים לתיירות רפואית באסיה. מניתוחים קוסמטיים ואורטופדיים ועד לטיפולי שיניים גדולים, רבים בוחרים בתאילנד לקבלת טיפול ושירותים ברמה עולמית במחירים נוחים יותר. בנוסף, אם חלילה במהלך החופשה תצטרכו לבקר בבית חולים, טוב לדעת שיטפלו בכם היטב ברוב בתי החולים בתאילנד. בתי חולים בתאילנד: האם לתאילנד יש מערכת […]

  מלונות

  במדריך המלונות שלנו תמצאו את כל המידע כדי שתוכלו לבחור את המקומות הטובים ביותר לשהות בהם במהלך החופשה. תוכלו למצוא את המלונות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לתוכניות, לתקציב ולרצונות שלכם. סוכני הטיולים שלנו יוכלו לסייע לכם להזמין את המלונות המושלמים לכם במחירים משתלמים.

  אטרקציות

  תכננו חופשה בלתי נשכחת עם האטרקציות הטובות ביותר של תאילנד, תוכלו לקרוא עליהם ולקבל ייעוץ מסוכני הנסיעות שלנו, יחד עם מסלולים וחוויות פחות מוכרות.