infocentre

  .פרטיכם התקבלו

  .אחד הסוכנים יחזור אליכם בהקדם

  דברו איתנו
  סגור ×

  דברו איתנו

  ביטוח נסיעות לתאילנד

  shutterstock 351307766

  תאילנד היא מדינה בטוחה ומסבירת פנים, עם זאת, תיירים הנוסעים לתאילנד חווים לעתים קרובות תקלות בנסיעותיהם בתאילנד, במיוחד כאשר מתרחשות שתייה, מסיבות, רכיבה על אופנוע, רכיבה על קטנועים ופעילויות אחרות בסיכון גבוה. כאשר חושבים על ביטוח נסיעות לתאילנד לפני היציאה לטיול, הכרחי לבדוק הצעות מחיר ותוכניות ביטוח נסיעות שנוסח הפוליסה של הכיסוי שלך כולל את כל הפעילויות שאתה מתכנן לעשות בזמן שאתה שם לפני שאתה נוסע לתאילנד, במיוחד אם זהו טיול רב שנתי לעסקים לתאילנד.

  לדוגמה, אם אתה מתכנן לשכור אופנוע, אתה צריך לוודא שיש לך את הרישיון הנכון אחרת מבטח הנסיעות שלך לא יכסה אותך במקרה של תאונת דרכים. אם אתם מתכננים צלילה, עליכם לבדוק גם שתכנית הפוליסה שלכם מכסה סיוע חירום, חשבונות רפואיים, הוצאות בית חולים ופינוי במקרה שנפצעתם בזמן שהייתם במים. או אם אתם מתכננים לצאת לטרקים, אתם רוצים לוודא שתכנית ביטוח הנסיעות שלכם כוללת כיסוי לפינוי רפואי חירום, אם משהו ישתבש במהלך הרפתקאות הטיולים שלכם.

  למרות שפינוי רפואי זמין ללא ביטוח, אתה תהיה תקוע עם חשבון כבד לאלפים אם תוכנית ביטוח הנסיעות שלך לא מכסה שירות כזה או שתצטרך להסיע אותך למקום מבטחים או טיפול.

  באופן דומה, אם אתה מודאג מאובדן המטען שלך בדרך לתאילנד, בדוק אם תוכנית פוליסת ביטוח הנסיעות שאתה שוקל מכסה מטען שאבד או מתעכב. אתה גם רוצה לוודא שאתה מוגן למקרה שהחפצים שלך ייגנבו.

  עדיף להיות בטוח מאשר להצטער ולכן זה רעיון טוב מאוד לקנות תוכנית ביטוח נסיעות שתכסה את הצרכים שלך לפני שאתה נכנס לתאילנד.

  השווה פוליסות ביטוח נסיעות – לא כולן זהות

  מהי תוכנית ביטוח הנסיעות הטובה ביותר להיכנס לתאילנד? כדי לענות על כך, במקום לבזבז את זמנך בחיפוש באתר האינטרנט של כל מבטח בנפרד, הרבה יותר נוח להשתמש באתר השוואה במטרה להשוות מחירים ותכונות במקום אחד. חשוב שתבדוק את כל המידע, כמו הצהרת גילוי המוצר ודמי ביטול בין ההטבות והשירותים הניתנים בפוליסה. בדוק אתרים כמו insureandgo.com.au, comparethemarket.com.au או comparetravelinsurance.com.au, ברישיון תקין על ידי ממשלת אוסטרליה.

  דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת פוליסת ביטוח נסיעות

  כמה שאלות חשובות שכדאי לשאול:

  האם אתה יכול להרשות לעצמך את העודף?: עודף n חל על כל תביעה שאתה עשוי להגיש במסגרת תוכנית פוליסת הביטוח שלך. ככל שהעודף גבוה יותר כך הפוליסה תהיה זולה יותר. אם יש לך ספק, שלם יותר עבור הפרמיה מראש.

  האם המצבים הרפואיים הקיימים שלי מכוסים? לרוב ספקי הביטוח יש רשימה של מצבים רפואיים קיימים שהם עושים ואינם מכסים. הקפד לבדוק שוב את הפרטים הללו.

  האם כל היעדים שלי מכוסים? אם אתה מבקר ביותר ממדינה אחת, ודא שכל ארץ היעד שלך כלולה בכיסוי ביטוח הנסיעות.

  האם פעילויות בסיכון גבוה מכוסות? אם אתם מתכננים לצאת לצלילות שמיים, כדור פורח, מצנחי רחיפה, קפיצת בנג’י, צלילה, רכיבה על אופניים או כל פעילות אחרת שיש בה מרכיב של סכנה, בדקו שתוכנית ביטוח הנסיעות בתאילנד שאתם שוקלים תכסה זאת. שכן פוליסות סטנדרטיות רבות אינן כוללות פעילויות כאלה. אם לא, ייתכן שתצטרך לשלם תוספת כדי לבטח את עצמך מפני תקלות מצערות והוצאות רפואיות מוגזמות בחו”ל.


  שאלות נפוצות

  מהי פוליסת ביטוח הנסיעות הטובה ביותר לתאילנד?

  אין ביטוח נסיעות אחד הטוב ביותר לתאילנד. בצע את המחקר שלך כדי לקבוע איזה סוג של כיסוי ביטוח נסיעות תצטרך בעת ביקור עם אשרת תייר או לשהייה עסקית לטווח ארוך יותר. כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמך: האם אתה רוצה סיוע חירום או כל ההוצאות הרפואיות בחו”ל מכוסות? מחפשים ביטול נסיעה וכיסוי מטען לאיבוד? האם אתה צריך להוסיף ביטוח רכב להשכרה או כיסוי אופנוע? רוצים פוליסת ביטוח מקיפה? הקפד לקרוא את האותיות הקטנות מכיוון שפוליסות ביטוח נסיעות מסוימות לא יכסו מצבים בריאותיים או רפואיים קיימים, כך שתוכל לתבוע בצורה הוגנת את ההטבות המגיעות.

  האם זרים יכולים לקנות ביטוח בריאות בתאילנד?

  אם יש לך אשרת עבודה והיתר בתאילנד כזר, תוכל לקבל ביטוח דרך הביטוח הלאומי הלאומי. המעסיק שלך ינכה על כך 5% משכר הברוטו שלך מדי חודש מה שיאפשר לך לקבל טיפול רפואי ותרופות בחינם.

  האם יש אזהרות מסע לתאילנד?

  מעת לעת יש מתחים פוליטיים והפגנות ציבוריות נגד הממשלה בבנגקוק שעלולות להפוך לאלימות, לכן מומלץ להימנע מהעיר ומחלק מהמחוזות בקצה הדרומי של תאילנד בגלל סכסוכים אתניים מתמשכים. בדוק את שירות ייעוץ הנסיעות של מדינתך בנושא זה, ובמגיפת קוביד 19 זו, מידע הנסיעות העדכני ביותר על קוביד.

  האם צריך חיסונים לתאילנד?

  ארגון הבריאות העולמי ממליץ על החיסונים והזריקות הבאות לתאילנד: הפטיטיס A ו-B, טיפוס הבטן, קדחת צהובה, דלקת מוח יפנית, כלבת וטטנוס, ובנוסף לאחרונה, חיסון קוביד. בדוק עם מרפאת הנסיעות המקומית שלך לקבלת עדכונים.

  כמה עולה ביטוח נסיעות לתאילנד?

  עלות ביטוח הנסיעות תהיה תלויה לאן אתה הולך (מדינות מסוימות גורמות לפרמיות גבוהות עקב גורמי סיכון נלווים), כמה זמן אתה נוסע, גילך וכל מצב בריאותי קיים. פעילויות בסיכון גבוה גם מעלות את עלות הכיסוי.

  האם תאילנד מסוכנת לתיירים?

  תאילנד נחשבת לאחת המדינות הבטוחות ביותר בדרום מזרח אסיה. מומלץ לנקוט באמצעי בטיחות סטנדרטיים כמו לפקוח עין על החפצים שלך, לא לסחוב יותר מדי חפצי ערך ובדרך כלל להישאר ערניים כמו בכל סביבה חדשה. מעת לעת יש מתחים פוליטיים והפגנות ציבוריות נגד ממשלת תאילנד בבנגקוק שעדיף להימנע מהם. בדוק את עצות הנסיעות בתאילנד של מדינת הולדתך בנושא זה – כגון מטייל חכם. בתאילנד יש גם חוקים נוקשים (lèse majesté) לגבי השמצת המלוכה שעלולה להוביל למאסר.

  האם כדאי לי לעשות ביטוח נסיעות לתאילנד?

  כדאי להצטייד בביטוח נסיעות בכל פעם שאתה נוסע לחו”ל, לפחות לכסות הוצאות רפואיות חירום בתאונות ושירותים רפואיים לכל הפחות. 
  אם אתם מתכננים לנהוג באופנוע, בחרו ביטוח נסיעות עם כיסוי אופנוע לפחות לנוסע אחד או עודף רכב בין התוספות. 
  הקפד לקרוא את האותיות הקטנות מכיוון שחלק מהפוליסות של ביטוח נסיעות לא יכסו מצבים רפואיים קיימים כדי שתוכל לתבוע את השירותים וההטבות הדרושים.

  האם אני יכול לקבל חיסונים בתאילנד?

  כן, חיסוני נסיעות זמינים בבתי חולים רבים ברחבי תאילנד. מכון הזיכרון של המלכה סאובהה בבנגקוק הוא בחירה פופולרית עבור מטיילים עם מתקנים נקיים ומודרניים, רופאים דוברי אנגלית וחיסונים במחיר סביר.

  האם אני צריך ביטוח נסיעות לתאילנד?

  תאילנד היא עדיין יעד פופולרי באסיה. 
  ספורט הרפתקאות ואירועים מגוונים ורבים בחבילות תיירות תאילנדית, הכי הרבה באזור דרום מזרח אסיה, לא לשכוח את התנועה הכבדה המבלבלת בבירה, בנגקוק. 
  מלבד זאת, תיירים ומבקרים זרים יהיו מועדים לאירועי הרעלת אוכל, מתוך רצון לנסות את אוכל הרחוב האקזוטי השופע בערים וביעדים פופולריים כמו בנגקוק ופוקט.

  בדרך כלל אין חובה למבקרים או לנוסעים לתאילנד לקבל ביטוח. 
  עם זאת, עדיף לכלול ביטוח נסיעות בין מסמכי הנסיעה שלך בטיול שלך לתאילנד. 
  ודא שבין התוספות המפורטות בפרטי המוצר מאפשר ביטול ותשלום באמצעות כרטיסי אשראי, תוספות כמו ביטוח חיות מחמד, שירות תביעות בגין אובדן כבודה וצרכים אפשריים נוספים בטיול חוץ.

  לדרישות, מצב הבריאות שלך חייב לעמוד בדרישות של מבטחי נסיעות כדי שתוכל להמשיך לתבוע את השירות וההטבות בתוכנית הביטוח שלך.

  כמה עולה ביטוח נסיעות ובריאות לתאילנד?

  עם הכללת כיסוי קוביד בתוכנית ביטוח הבריאות לנסיעות, העלויות הנוכחיות מעט גבוהות יותר מבעבר, כמו פרמיות שעולות רק 4,000 באט תאילנדי לתוכנית של 30 יום ועד 8,000-14,000 באט לתייר או לא. -סיקור מהגרים.
  עלות ביטוח בריאות לנסיעות משתנה בהתאם לגורמים של גיל, משך השהייה ומספר הצרכים והכיסויים הרצויים. תוכנית ביטוח בריאות לנסיעות משתנה גם עבור כל טיול ותקציב. הערכות גסות יהיו בין 4-10% מעלות הטיול הכוללות שלך.

  מרכז מידע

  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  ישנן מוניות ידידותיות לכיסא גלגלים והחדשות הטובות הן שלאטרקציות מקומיות רבות בעיר יש גישה לכיסא גלגלים.
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בינלאומיים בתאילנד תאילנד היא יעד תיירותי פופולרי, המושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. ישנם 11 שדות תעופה לטיסות בינלאומיות בתאילנד: צ’יאנג מאי, קוסמוי, סוראט תאני, אודון תאני, האט יאי, צ’יאנג ראי, קראבי, או-טפאו, פוקט וכמובן בבנגקוק שני שדות התעופה הגדולים סוברנבומי ודון מואנג. בין כל השדות האלה, נזכיר פה כמה מהשמושיים ביותר לתיירים, […]
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד תאילנד היא מדינה בטוחה ומסבירת פנים, עם זאת, תיירים הנוסעים לתאילנד חווים לעתים קרובות תקלות בנסיעותיהם בתאילנד, במיוחד כאשר מתרחשות שתייה, מסיבות, רכיבה על אופנוע, רכיבה על קטנועים ופעילויות אחרות בסיכון גבוה. כאשר חושבים על ביטוח נסיעות לתאילנד לפני היציאה לטיול, הכרחי לבדוק הצעות מחיר ותוכניות ביטוח נסיעות שנוסח הפוליסה של הכיסוי […]
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד תאילנד היא גם אחד היעדים המובילים לתיירות רפואית באסיה. מניתוחים קוסמטיים ואורטופדיים ועד לטיפולי שיניים גדולים, רבים בוחרים בתאילנד לקבלת טיפול ושירותים ברמה עולמית במחירים נוחים יותר. בנוסף, אם חלילה במהלך החופשה תצטרכו לבקר בבית חולים, טוב לדעת שיטפלו בכם היטב ברוב בתי החולים בתאילנד. בתי חולים בתאילנד: האם לתאילנד יש מערכת […]

  מלונות

  במדריך המלונות שלנו תמצאו את כל המידע כדי שתוכלו לבחור את המקומות הטובים ביותר לשהות בהם במהלך החופשה. תוכלו למצוא את המלונות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לתוכניות, לתקציב ולרצונות שלכם. סוכני הטיולים שלנו יוכלו לסייע לכם להזמין את המלונות המושלמים לכם במחירים משתלמים.

  אטרקציות

  תכננו חופשה בלתי נשכחת עם האטרקציות הטובות ביותר של תאילנד, תוכלו לקרוא עליהם ולקבל ייעוץ מסוכני הנסיעות שלנו, יחד עם מסלולים וחוויות פחות מוכרות.