infocentre

  .פרטיכם התקבלו

  .אחד הסוכנים יחזור אליכם בהקדם

  דברו איתנו
  סגור ×

  דברו איתנו

  מעבורת בתאילנד

  עם למעלה מ-300 איים מדהימים מול קווי החוף של תאילנד, זה יכול להיות קשה לבחור באילו איים לבקר וכמה זמן להישאר. למרבה המזל, יש מבחר של שירותי העברה בסירה מהירה, סירה מהירה ו-longtail זמינים כדי לגרום לך לקפוץ על האי תוך זמן קצר.

  עם למעלה מ-300 איים מדהימים בתאילנד לבחירה, זה יכול להיות קשה לבחור מסלול טיול לאיים. תצטרכו להחליט אם אתם רוצים לבקר באיים בים אנדמן או במפרץ תאילנד. אתה יכול להזמין כרטיסים יום לפני דרך המלון שלך או להיכנס לאחת מסוכנויות הנסיעות והתחבורה הרבות ברחבי תאילנד כדי לרכוש את כרטיסי המעבורת שלך ולבדוק לוחות זמנים.

  מוקדי הדילוג העיקריים לאיים בים אנדמן הם פוקט, קראבי, קו פי פי וקו ליפה. אם אתם מקפצים על איים במפרץ תאילנד, קוסמוי תהיה נקודת ההתחלה הטובה ביותר. מקוסמוי, אתה יכול לקחת סירה לקופנגן, קו טאו, קו צ’אנג, קו קוד וקו סאמט.

  אתה יכול אפילו לטייל ברחבי בנגקוק בסירה דרך מערכת הנהרות והתעלות הנרחבת. לבנגקוק יש שתי מערכות נוסעות סירות ומעבורות נוחות והיא מציעה אלטרנטיבה מעניינת להתנייד בבנגקוק. סירות הנהר בבנגקוק פועלות אקספרס או מקומיות ונוסעות בתוך מרכז העיר או מחוצה לה.

  לשוט בסירות התיירים של בנגקוק היא דרך ציורית לראות את כל האטרקציות המרכזיות כמו וואט ארון או מקדש השחר המפורסמים, הארמון הגדול, רציף Ratchawongse בצ’יינה טאון ות’ה מהאראג’ בעיר העתיקה. סירות אלו מניפות דגלים כחולים ועוצרות ברבים מהמזחים המרכזיים לאורך נהר צ’או פראיה. אתה רק צריך לקנות כרטיס אחד ואתה יכול לעלות ולרדת מכל סירה עם דגל כחול על ידי הצגת כרטיס נהר אחד ליום אחד שלך. העלות היא 40 באט לטיול או 100 באט לכרטיס לכל היום. סירות תעלה הנקראות גם סירות Khlong, פועלות על התעלות המרכזיות של בנגקוק.

  תיירים רבים אוהבים לבחור בארוחת ערב רומנטית לשייט בנהר לאורך נהר צ’או פראיה. יש הרבה הפלגות לארוחת ערב לבחירה, כאשר חלקן מציעות ארוחות ערב גדולות והופעות מוזיקליות חיות ואחרות מציעות ארוחות ערב אינטימיות יותר מרובות מנות לאור נרות. הבחירה בידיים שלך.

  עבור טיולי שייט, המחירים משתנים בהתאם למפעיל סירה, מסלולים, סוג כלי השיט והמרחק. אתה יכול להזמין ולרכוש מראש את כרטיס הסירה והמעבורת שלך באינטרנט או לקנות ישירות במשרדי חברת המעבורות במקומות שונים ברחבי תאילנד. אתה יכול לבחור בין כרטיסים לכיוון אחד או הלוך ושוב.

  לדוגמה:

  כמה מחירים מקוונים עבור:

  תצא מלבאמצעותמֶשֶׁךדמי נסיעה
  פוקטקו לנטהסירה מהירה1.5 שעות121.62 NIS
  פוקטקופנגןסירה מהירה ואוטובוס7 שעות121.62 NIS
  פוקטאו נאנגמַעבּוֹרֶת2 שעות30.96 NIS
  פוקטאו נאנגסירה מהירה50 דקות64.13 NIS
  פוקטקו טאוסירה מהירה ואוטובוס8.5 שעות119.41 NIS
  קוסמויקופנגןסירה מהירה30 דקות24.32 NIS
  קוסמויקו טאוסירה מהירה2 שעות48.65 NIS
  קו פי פירייליי בייסירה מהירה45 דקות66.34 NIS
  או נאנגקו לנטהסירה מהירהשעה 45 דקות88.45 NIS
  קו צ’אנגקו קודסירה מהירהשעה 45 דקות59.70 NIS
  קו ליפהקו צ’אנגסירה מהירה ואוטובוס6 שעות92.87 NIS
  קו יאו נויקו צ’אנגסירה מהירה ומיניוואןשעה 10 דקות108.35 NIS
  הואה היןקו טאוסירה מהירה ואוטובוס7 שעות 15 דקות108.35 NIS
  קו לנטהאו נאנגסירה מהירה30 דקות50.86 NIS

  שאלות נפוצות על מעבורת תאילנד

  היכן ניתן להשיג כרטיס מעבורת בתאילנד?

  מטיילים רבים מעדיפים להזמין מראש את כרטיסי המעבורת שלהם, עם זאת, קל להזמין יום לפני הטיול ולכלול העברות למזח ברגע שאתה בתאילנד. 
  אתה יכול להזמין כרטיסי מעבורת באינטרנט או ישירות עם מפעילים בארץ.

  האם מעבורות בתאילנד בטוחות?

  בסך הכל, מעבורות בתאילנד נחשבות בטוחות כמו בכל מקום בעולם. תקני הבטיחות של מעבורות עשויים להשתנות בין המפעילים, כאשר צפיפות היא אחת הבעיות העיקריות.

  האם צריך להזמין מראש מעבורות בתאילנד?

  מטיילים רבים מעדיפים להזמין מראש את כרטיסי המעבורת שלהם. עם זאת, זה ממש לא הכרחי וייתכן שתחויב יותר. אתה יכול להזמין כרטיסים יום לפני דרך המלון שלך או להיכנס לאחת מסוכנויות הנסיעות והתחבורה הרבות ברחבי תאילנד כדי לרכוש את כרטיסי המעבורת שלך.

  איך מגיעים מפוקט לקו פי פי?

  פוקט לאיי פי פי לוקח בערך 45 דקות בסירה מהירה או שיט של כמעט שעתיים במעבורת.

  מהם מסלולי המעבורת הנפוצים ביותר בתאילנד?

  נתיבי המעבורת הפופולריים והעמוסים ביותר בתאילנד הם Surat Thani לקוסמוי ולקופנגן, קראבי ופוקט לקו פי פי, קראבי לקו לנטה. 
  ישנן מעבורות ומפעילי טיולים שונים שאתה יכול להזמין איתם בכל אחד מהמיקומים הללו.

  כמה קל לעשות אי-הופ בתאילנד?

  זה מאוד קל! 
  תצטרכו להחליט אם אתם רוצים לבקר באיים בים אנדמן או במפרץ תאילנד. 
  אתה יכול להזמין כרטיסים יום לפני דרך המלון שלך או להיכנס לאחת מסוכנויות הנסיעות והתחבורה הרבות ברחבי תאילנד כדי לרכוש את כרטיסי המעבורת שלך. 
  הדילמה העיקרית היא להחליט כמה זמן להישאר בכל אי גן עדן!

  איך קוראים לסירות בתאילנד?

  הידועות בתור הגונדולות של דרום מזרח אסיה, סירות ארוכות זנב תאילנדיות מסורתיות (
  Ruang Hang Yaoבתאילנדית) הן סמלים איקוניים המצולמים לעתים קרובות בחופים של מקומות אידיליים. 
  כלי השיט הללו משמשים להובלת אלפי תיירים מאי לאי מדי שנה ונמצאים בעיקר ברחבי קראבי ופוקט. 
  ניתן לשכור אותם לקפיצה פרטית באיים בקצב שלך, שזו דרך ממש פנטסטית ומהנה לתפוס את המראות העצומים והיפים הללו.

  האם יש עיכובים בנסיעה במעבורת בתאילנד?

  מעבורות בדרך כלל פועלות לפי לוח הזמנים.

  כמה עולה שייט בסירה בבנגקוק?

  סירות תעלה יכולות לעלות בין 9 -19 באט לטיול אחד בהתאם למרחק. 
  עלויות הנסיעה במוניות סירת נהר אקספרס יכולות לנוע בין 2 -50 באט בהתאם למסלול. 
  העלות של סיור פרטי בסירה או זנב ארוך לא נקבעת וניתן להתמקח עליה בזמן ובמרחק.

  מרכז מידע

  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  ישנן מוניות ידידותיות לכיסא גלגלים והחדשות הטובות הן שלאטרקציות מקומיות רבות בעיר יש גישה לכיסא גלגלים.
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בינלאומיים בתאילנד תאילנד היא יעד תיירותי פופולרי, המושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. ישנם 11 שדות תעופה לטיסות בינלאומיות בתאילנד: צ’יאנג מאי, קוסמוי, סוראט תאני, אודון תאני, האט יאי, צ’יאנג ראי, קראבי, או-טפאו, פוקט וכמובן בבנגקוק שני שדות התעופה הגדולים סוברנבומי ודון מואנג. בין כל השדות האלה, נזכיר פה כמה מהשמושיים ביותר לתיירים, […]
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד תאילנד היא מדינה בטוחה ומסבירת פנים, עם זאת, תיירים הנוסעים לתאילנד חווים לעתים קרובות תקלות בנסיעותיהם בתאילנד, במיוחד כאשר מתרחשות שתייה, מסיבות, רכיבה על אופנוע, רכיבה על קטנועים ופעילויות אחרות בסיכון גבוה. כאשר חושבים על ביטוח נסיעות לתאילנד לפני היציאה לטיול, הכרחי לבדוק הצעות מחיר ותוכניות ביטוח נסיעות שנוסח הפוליסה של הכיסוי […]
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד תאילנד היא גם אחד היעדים המובילים לתיירות רפואית באסיה. מניתוחים קוסמטיים ואורטופדיים ועד לטיפולי שיניים גדולים, רבים בוחרים בתאילנד לקבלת טיפול ושירותים ברמה עולמית במחירים נוחים יותר. בנוסף, אם חלילה במהלך החופשה תצטרכו לבקר בבית חולים, טוב לדעת שיטפלו בכם היטב ברוב בתי החולים בתאילנד. בתי חולים בתאילנד: האם לתאילנד יש מערכת […]

  מלונות

  במדריך המלונות שלנו תמצאו את כל המידע כדי שתוכלו לבחור את המקומות הטובים ביותר לשהות בהם במהלך החופשה. תוכלו למצוא את המלונות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לתוכניות, לתקציב ולרצונות שלכם. סוכני הטיולים שלנו יוכלו לסייע לכם להזמין את המלונות המושלמים לכם במחירים משתלמים.

  אטרקציות

  תכננו חופשה בלתי נשכחת עם האטרקציות הטובות ביותר של תאילנד, תוכלו לקרוא עליהם ולקבל ייעוץ מסוכני הנסיעות שלנו, יחד עם מסלולים וחוויות פחות מוכרות.