flight

  .פרטיכם התקבלו

  .אחד הסוכנים יחזור אליכם בהקדם

  דברו איתנו
  סגור ×

  דברו איתנו

  photo 1532347922424 c652d9b7208e

  טיסות פנים

  תאילנד מפעילה מספר ספקים מקומיים כדי לחבר אותך לרוב חלקי המדינה. טיסות זולות לבנגקוק מיעדים אחרים וטיסות מבנגקוק הן רבות. ישנן מספר חברות תעופה פנים המפעילות קווים ברחבי 38 שדות התעופה של תאילנד.

  חברות התעופה הטובות ביותר לנסיעות פנים בתאילנד


  כל חברות התעופה מציעות מבצעים מיוחדים לאורך כל השנה בקווים שונים, כך שתמצא כרטיסים זולים לבנגקוק וליעדים אחרים אם תחפש באינטרנט. המחירים ישתנו במהלך השנה בהתאם לעונות השנה.


  חברות התעופה הטובות ביותר לנסיעות פנים בתאילנד

  כל חברות התעופה מציעות מבצעים מיוחדים לאורך כל השנה בקווים שונים, כך שתמצא כרטיסים זולים לבנגקוק וליעדים אחרים אם תחפש באינטרנט. המחירים ישתנו במהלך השנה בהתאם לעונות השנה.

  חברות תעופה מומלצות

  2 layers 5

  בנגקוק איירווייס

  חברת תעופה בוטיק עם טרקלינים פרטיים ושירות VIP, רק 5 ק”ג תוספת יד אבל 20 ק”ג כבודה נשלחת והזמנת מושבים מראש בזמן ההזמנה ללא כל עלות נוספת. טיסות פנים מאפשרות גישה לטרקלין הפרטי עם חטיפים.

  2 layers 1 1

  תאי איירווייס

  חברת תעופה בוטיק עם טרקלינים פרטיים ושירות VIP, תוספת של 5 קילו יד בלבד אך 20 ק”ג כבודה נשלחת והזמנת מושבים מראש במהלך ההזמנה ללא כל עלות נוספת.

  mohamed ajufaan gfcwwwgnu w unsplash

  חברות תעופה זולות

  2 layers 2 1

  חיוך תאילנדי

  חברת בת זולה של תאי איירווייס אינה חברת תעופה בשירות מלא אבל גם לא המינימום. הם מציעים 20 ק”ג מטען נשלח עם ארוחות המוגשות על הסיפון. עד 120 יום לפני יציאתך, תוכל להזמין את המושב המועדף עליך באינטרנט.

  2 layers 3 1

  אייר אסיה

  חברת לואו קוסט פופולרית שמציעה מחירים זולים ותחרותיים. הם מאפשרים כבודת יד של 7 קילו, אבל אתה צריך לשלם תוספת עבור כבודת צ’ק אין, לשמור מושבים או לאכול ארוחה. אתה יכול לבחור ולשלם מראש את כל האפשרויות הללו באופן מקוון.

  2 layers 4 1

  נוק אייר

  חברת תעופה זולה המציעה חטיפים ומים עם אינטרנט אלחוטי חינם בחלק מהמסלולים. הם מציעים את המגוון הגדול ביותר של קווים פנימיים, עם מושבים רחבים יותר מחברות זולות אחרות.

  2 layers 5 1

  וייטג’ט תאילנדי

  חברת התעופה הזולה החדשה ביותר וטסה ל-13 יעדים שונים בתאילנד. המדיניות שלהם קפדנית במיוחד עם זמני הצ’ק-אין והם יגרמו ללקוחות לשלם תוספת אם כבודת יד נגמרת רק בכמה 100 גרם.

  2 layers 6

  תאי ליון אייר

  מציע טיסות זולות ומטען נשלח חינם עד 15 ק”ג עם תוספות אופציונליות בעלות נוספת.

  כל חברות התעופה מציעות מבצעים מיוחדים לאורך כל השנה בקווים שונים, כך שתמצא כרטיסים זולים לבנגקוק וליעדים אחרים אם תחפש באינטרנט. המחירים ישתנו במהלך השנה בהתאם לעונות השנה. אבל בדרך כלל ניתן למצוא את הטיסה הזולה ביותר לבנגקוק בעונה הרטובה הנמוכה. המחירים יורדים משמעותית ותמצאו דילים פנימיים מעולים לטיסה לפוקט, יחד עם טיסות לכיוון אחד ולחזור ברחבי היעדים הפופולריים ביותר של תאילנד.

  טיסות בנגקוק פועלות בדרך כלל מנמל התעופה הבינלאומי סוברנבומי, שהוא שדה התעופה הראשי החדש יותר. חברות תעופה פנימיות ברמה גבוהה יותר כמו Bangkok Airways מפעילות טיסות גם משדה התעופה הזה. אבל חברות הלואו קוסט משתמשות בדרך כלל בשדה התעופה הישן יותר דון מואנג.

  הנסיעה למרכז בנגקוק נמצאת במרחק של כ-30 ק”מ מנמל התעופה סוברנבומי. Airport Rail Link City Line הוא הדרך הנוחה והמהירה ביותר לנסוע הלוך ושוב בין שדה התעופה הזה למרכז בנגקוק. תחנת קישור הרכבת ממוקמת במרתף B של מסוף הנוסעים. זמן הנסיעה הוא בסביבות 30 דקות ויוצא כל 12-15 דקות.

  טנדר ציבורי הוא עוד דרך זולה לנסוע למרכז בנגקוק מנמל התעופה סוברנבומי. מקום האיסוף נמצא מחוץ לשערים 1 ו-8 של מסוף ההגעה בקומה הראשונה ויוצא כל 20 דקות.

  מונית היא האפשרות הנוחה ביותר מכיוון שהיא תביא אותך ישר למלון שלך. מוניות זמינות בטרמינל הנוסעים בקומה הראשונה מחוץ לשערים 4 ו-7. מומלץ לקחת מונית מדודה. אל תילחצו לנהל משא ומתן על תעריף שאינו נמדד. זהו מנהג בלתי חוקי. שימו לב שתתבקשו לשלם אגרה ומס שדה תעופה שאולי כלול במחיר או לא.

  שדה התעופה הבינלאומי דון מואנג הוא שדה התעופה הישן יותר של בנגקוק, המשמש כיום עבור חברות תעופה בתקציב נמוך, וזה עולה יותר לנסוע למרכז בנגקוק מכיוון שהוא ממוקם קצת יותר רחוק.

  ההסעה החינמית פועלת מ/אל נמל התעופה סוברנבומי ודון מואנג עם זמן נסיעה של בין 50 דקות לשעתיים, תלוי בשעה ביום ובתנועה. מוניות בין שני שדות התעופה עולות כ-350-450 באט בתוספת אגרות כבישים ועמלות מס שדות תעופה.

  נוזלים בטיסות פנים

  לסוכנות יש נוהל לבדיקת נוסעים וצוות חברת התעופה בכל טיסה יוצאת, אשר אינו חל על נוזלים, אירוסולים וג’לים (LAG) או חומרים אחרים כמו תרופות, חלב או תזונת תינוקות. תרופות, חלב ותזונת תינוקות ב”כמות מתאימה מותר להעלות על הסיפון”.

  להלן סיכום של הנהלים הנוגעים ל-LAGs:

  עבור LAGs שהם חפצים אישיים:

  1.1 LAGs חייבים להכיל במיכל שגודלו אינו עולה על 100 מ”ל. (אין להעלות על הסיפון מיכלים מעל 100 מ”ל, גם אם הם מכילים פחות מ-100 מ”ל של LAGs).

  הגבלות כמות אחרות

  אבקות אורגניות / אבקות אורגניות

  יש הגבלות כמויות כשמדובר באבקות אנאורגניות.

  בהבאת פריטים באבקה לא אורגנית, עליהם להיות במיכלים בנפח שלא יעלה על 350 מיליליטר. כל אדם רשאי גם לשאת על הסיפון 350 גרם בלבד. כמו כן, אסור לנוסעים להטות אבקות כדי לעמוד בסף של 350 מ”ל.

  דוגמאות לאבקה אורגנית

  • פורמולה לתינוק
  • רוב המאכלים באבקה
  • קפה טחון
  • אבקת חלבון
  • קמח, תבלינים, סוכר
  • רוב מוצרי הקו סאמטיקה
  • מלח אפסום
  • אבקת חלב

  דוגמאות לאבקה אנאורגנית

  • מלח
  • קרצוף מלח
  • חוֹל
  • כמה אבקות טלק
  • דאודורנט באבקה
  • מוצרי ניקוי
  • אבקות מסוימות לכף הרגל
  • אבקת דטרגנט

  הערה: במקרים מסוימים, פריטים עשויים להכיל אבקות מסוימות או חומר גרגירי בפנים שעשויים להיחשב אבקות אנאורגניות. אם אינכם בטוחים האם הפריט יעבור את הסינון של שדה התעופה, עדיף לארוז אותו בכבודה שנרשמה.

  שרידי אדם שנשרפו פטורים.

  נוזלים, אירוסולים וג’לים

  כאשר טסים מאוסטרליה, הנוסעים נדרשים לשים כל פריט נוזל, אירוסול או ג’ל במיכלים של 100 מיליליטר בנפח או 100 גרם במשקל. כל המיכלים צריכים להיכנס גם לתוך שקית ניילון ניתנת לאטימה מחדש.

  בנוסף, מיכלים גדולים מ-100 מיליליטר או 100 גרם המכילים נוזלים, אירוסולים או ג’לים לא יורשו לעבור לנקודת ההקרנה, גם אם הם מלאים חלקית בלבד.

  בנקודת הבדיקה ממסוף בינלאומי אוסטרלי או משדה התעופה הבינלאומי של סידני, יש להציג את כל הנוזלים שברשותכם לקציני הבדיקה הביטחונית.

  דוגמאות לנוזלים ואירוסולים

  • נִיחוֹחַ
  • שַׁמפּוֹ
  • מְרַכֵּך שֵׂעָר
  • חומץ
  • רטבים
  • רוֹטֶב
  • מרקים
  • רוטב לסלט
  • משקאות קלים
  • מיץ
  • מים מינרליים
  • אוכל משומר
  • בירה
  • דֶאוֹדוֹרַנט
  • ספריי לשיער
  • קרם הגנה

  דוגמאות לפריטי ג’ל

  • ליפ גלוס
  • ג’ל לעיצוב שיער
  • טבליות עם חומר דמוי ג’לי (לדוגמה – טבליות שמן דגים)
  • גבינה רכה

  הערה: כל מיכלי אירוסול חייבים להיות בעלי התקן נעילה או מכסה מותאם.

  לגבי פריטים רפואיים, תידרש להציג את הפריטים בצירוף הוכחות. מוצרי תינוקות ותרופות ללא מרשם, לרבות מוצרים תזונתיים מיוחדים, הנדרשים במהלך הטיסה פטורים.

  לטיסות פנים באוסטרליה אין הגבלות על כמה אבקה, חלקיקים יבשים עדינים או נוזלים יכולים הנוסעים לשאת במהלך הנסיעה המקומית. עם זאת, ההגבלות מיושמות בקפדנות על טיסות בינלאומיות.

  טיסות זולות לקו ליפה

  טיסות זולות לקופנגן

  טיסות זולות לקו צ’אנג


  שאלות נפוצות

  האם טיסות פנים פועלות בתאילנד?

  תאילנד מפעילה מספר ספקים מקומיים כדי לחבר אותך לרוב חלקי המדינה. 
  טיסות זולות לבנגקוק מיעדים אחרים וטיסות מבנגקוק הן רבות.

  אילו חברות תעופה טסות בתאילנד?

  תאילנד מפעילה מספר חברות תעופה מקומיות כמו בנגקוק איירווייז – הן חברת תעופה בוטיק עם טרקלינים פרטיים ושירות VIP, חברת התעופה בשירות מלא תאי איירווייס, תאי סמייל – חברת בת בעלות נמוכה של תאי איירווייס, אייר אסיה, נוק אייר, תאי וייטג’ט ו- תאילנדית Lion Air.

  כמה שדות תעופה יש בבנגקוק?

  טיסות בנגקוק פועלות משני שדות תעופה: נמל התעופה סוברנבומי, שדה התעופה הראשי החדש יותר ודון מואנג, שדה התעופה הישן יותר. 
  רוב הטיסות הבינלאומיות לבנגקוק יגיעו לסוברנבומי. 
  מלבורן לבנגקוק, סידני לבנגקוק, בריסביין לבנגקוק ופרת’ לבנגקוק כולן בדרך כלל יגיעו לסוברנבומי. 
  טיסות לפוקט מבריסביין יעברו דרך בנגקוק.

  מה שמו של שדה התעופה של בנגקוק?

  שדה התעופה הראשי החדש יותר נקרא Suvarnabhumi Airport ודון מואנג ידוע בתור שדה התעופה הישן יותר.

  האם צריך דרכון לטיסות פנים בתאילנד?

  מבחינה טכנית אתה לא עושה זאת מכיוון שאתה שוהה בגבולות תאילנד, עם זאת, ספקים מקומיים יצטרכו לראות צורה כלשהי של זיהוי אישי שהוא בדרך כלל דרכון למבקרים זרים.

  האם אתה יכול לקחת נוזלים בטיסות פנים בתאילנד?

  בהתאם לטיסות לאוסטרליה, כל הנוזלים המותרים בכבודת הנוסעים חייבים להיות בנפח של לא יותר מ-100 מ”ל כל אחד.

  האם בנגקוק לפוקט היא טיסת פנים?

  כן, אתה יכול לקחת טיסה בבנגקוק ישירות לפוקט מדי יום ומשך הזמן הוא שעה ו-25 דקות. 
  אתה יכול למצוא טיסות זולות ועסקאות נסיעות עם חברות מקומיות שונות, לכיוון אחד או הלוך ושוב. 
  פוקט היא גם מרכז נמל בינלאומי לטיסות לתאילנד וממנה מיעדים בינלאומיים שונים. 
  Jetstar היא חברת התעופה היחידה המפעילה טיסות ללא עצירות מסידני לפוקט, אך חברות תעופה אחרות כמו Scoot, AirAsia ומלזיה איירליינס מציעות טיסות לא ישירות. 
  כמו כן, אין טיסות ישירות מפרת’ לפוקט, אבל טיסות לא ישירות מופעלות על ידי Jetstar, Qantas, Singapore Airlines ו-Scoot.

  כמה רחוקה העיר בנגקוק לפוקט בטיסה?

  זמן הטיסה מבנגקוק לפוקט הוא שעה ו-25 דקות. 
  הנסיעה דרך היבשה היא כ-840 קילומטרים.

  מהי תוספת הכבודה בטיסות פנים תאילנד?

  כמות הכבודה כפופה לתנאים ולמדיניות של חברת התעופה. 
  אנא בדוק ישירות עם כל חברת תעופה לקבלת פרטי הטיסה שלך.

  באיזו שעה עלי לבצע צ’ק-אין לטיסת פנים בתאילנד?

  תצטרך לבדוק את הדרישות לטיסה שלך בחברת התעופה שבה הזמנת את הכרטיסים. 
  אבל בדרך כלל, יש דרישת צ’ק-אין של מינימום 45 דקות.

  מרכז מידע

  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  טיול מצ’אנג ראי לצ’אנג מאי
  ישנן מוניות ידידותיות לכיסא גלגלים והחדשות הטובות הן שלאטרקציות מקומיות רבות בעיר יש גישה לכיסא גלגלים.
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בתאילנד
  שדות תעופה בינלאומיים בתאילנד תאילנד היא יעד תיירותי פופולרי, המושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. ישנם 11 שדות תעופה לטיסות בינלאומיות בתאילנד: צ’יאנג מאי, קוסמוי, סוראט תאני, אודון תאני, האט יאי, צ’יאנג ראי, קראבי, או-טפאו, פוקט וכמובן בבנגקוק שני שדות התעופה הגדולים סוברנבומי ודון מואנג. בין כל השדות האלה, נזכיר פה כמה מהשמושיים ביותר לתיירים, […]
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד
  ביטוח נסיעות לתאילנד תאילנד היא מדינה בטוחה ומסבירת פנים, עם זאת, תיירים הנוסעים לתאילנד חווים לעתים קרובות תקלות בנסיעותיהם בתאילנד, במיוחד כאשר מתרחשות שתייה, מסיבות, רכיבה על אופנוע, רכיבה על קטנועים ופעילויות אחרות בסיכון גבוה. כאשר חושבים על ביטוח נסיעות לתאילנד לפני היציאה לטיול, הכרחי לבדוק הצעות מחיר ותוכניות ביטוח נסיעות שנוסח הפוליסה של הכיסוי […]
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד
  בתי חולים בתאילנד תאילנד היא גם אחד היעדים המובילים לתיירות רפואית באסיה. מניתוחים קוסמטיים ואורטופדיים ועד לטיפולי שיניים גדולים, רבים בוחרים בתאילנד לקבלת טיפול ושירותים ברמה עולמית במחירים נוחים יותר. בנוסף, אם חלילה במהלך החופשה תצטרכו לבקר בבית חולים, טוב לדעת שיטפלו בכם היטב ברוב בתי החולים בתאילנד. בתי חולים בתאילנד: האם לתאילנד יש מערכת […]

  מלונות

  במדריך המלונות שלנו תמצאו את כל המידע כדי שתוכלו לבחור את המקומות הטובים ביותר לשהות בהם במהלך החופשה. תוכלו למצוא את המלונות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לתוכניות, לתקציב ולרצונות שלכם. סוכני הטיולים שלנו יוכלו לסייע לכם להזמין את המלונות המושלמים לכם במחירים משתלמים.

  אטרקציות

  תכננו חופשה בלתי נשכחת עם האטרקציות הטובות ביותר של תאילנד, תוכלו לקרוא עליהם ולקבל ייעוץ מסוכני הנסיעות שלנו, יחד עם מסלולים וחוויות פחות מוכרות.